• Uniek servicepakket
  • 4 megastores
  • Persoonlijk advies
  • Uniek servicepakket
  • 4 megastores
  • Persoonlijk advies

Gazelle Eclipse T11 HMB Dames 2024

Op voorraad
Nog %1 beschikbaar
SKU
gazelle_eclipse_t11_hmb_dames_2024

Grenzelose avonturen beleef je op de Gazelle Eclipse. Ga iedere dag op zoek naar nieuw elan. Met de Eclipse ontdek je de wereld opnieuw. Kleurrijker en geurrijker op zoek naar onontdekte wegen en plekken. Meer informatie

gazelle_eclipse_t11_hmb_dames_2024 g4497
Vanaf 5.499,00
Rijklaar afgeleverd
Employee Photo

Vraag een gratis proefrit aan

Klik op Plan een afspraak in. Makkelijk, snel en binnen een werkdag een bevestiging op jouw proefrit afspraak. Natuurlijk geheel vrijblijvend!

Plan een afspraak in
Gazelle Eclipse T11 HMB Dames 2024

Productomschrijving

Waarom is dit de e-bike voor jou?

De avonturen worden mooier met een Gazelle Eclipse. Deze e-bike combineert design met kracht en precisie. Ga op zoek naar nieuwe plekken en nieuwe wegen en ontdek de kleuren en geuren om je heen.

De T11 heeft een groot schakelbereik met een Shimano Deore XT 11-speed schakelset, waarmee geen helling te veel gevraagd is. De Bosch Performance Line CX motor heeft een maximaal koppel van 85 Hm die de hellingen helpt te beklimmen.

De 750Wh accu is fraai weggewerkt in de schuine buis en is groot genoeg om lange ritten zonder tussenstop te ondersteunen. Op het Kiox 300 display, dat fraai geïntegreerd is in de V-shape stuurpen, lees je alle e-bike- en ritgegevens eenvoudig af. Het display wordt bediend met een LED-remote en is te koppelen aan de Bosch e-Bike Flow app voor maximale functionaliteit.

De 27,5" wielen met extra brede e-bike specifieke Schwalbe banden rollen met gemak over oneffenheden en offroadwegen. De Suntour Mobie verende voorvork absorbeert daarnaast de hobbels, zodat je geniet van optimaal comfort. Voor je eigen gemoedsrust is de Eclipse T11 uitgerust met Gazelle Connect, inclusief 1 jaar gratis diefstalverzekering en opsporingsservice. De e-bike is altijd te traceren met behulp van GPS.

Waarom jij blij wordt van dit product

Wakker je avonturiersgeest aan met de Eclipse T11 HMB van Gazelle
  • Actieve zitpositie met plek voor grote 750Wh accu in de buis
  • Klaar voor offroad door 27,5" wielen, brede banden en verende voorvork
  • Krachtige ondersteuning met Bosch Performance Line CX motor (85 Nm koppel)
  • Shimano Deore XT 11-speed groepset met groot schakelbereik
  • Gazelle Connect met 1 jaar gratis diefstalbeveiliging
  • Iconische V-Shape stuurpen met geïntegreerd Bosch Kiox 300 display
  • Herrmans H-black PRO 100 Lux koplamp, verlichting gevoed via accu en aan-/ uitschakeling via display
Waarom jij blij wordt van dit product
Shimano Deore XT

Shimano Deore XT

Shimano Deore XT is een originele mountainbike groepset. Schakelt goed, en remt goed. De XT groepset heeft de nieuwste Shimano-technologie, net zoals de XTR groep. Door de HyperGlide heeft Deore XT een snelle schakelsnelheid bij het op en af schakelen.
Lees meer
Bosch Performance Line CX Smart

Bosch Performance Line CX Smart

De krachtigste motor van Bosch is de Performance Line CX. Nu ook volledig verbonden met andere componenten van e-bike. Met de eBike Flow-app heb je toegang tot nog meer smartfuncties. De maximale koppel is nog steeds 85Nm.
Lees meer
Bosch Kiox 300

Bosch Kiox 300

De Smart uitvoering van het normale Kiox display, met meer ondersteuningsstanden en volledige functionaliteit via de eBike Flow-app.
Lees meer
Suntour voorvork

Suntour voorvork

SR Suntour produceert hoogwaardige en betaalbare onderdelen waaronder voorvorken en schokdempers. Het doel van Suntour is producten te creëren die lang meegaan en daarmee bijdragen aan natuurbehoud.
Gazelle Connect

Gazelle Connect

De Gazelle Connect fiets is een elektrische fiets met GPS protectie. Hiermee kan bij diefstal achterhaald worden waar jouw fiets zich bevindt. Neemt iemand jouw fiets mee, dan komt het opsporingsteam, na melding via de Connect app, direct in actie zodat jij zo snel mogelijk je fiets terugkrijgt. Wel zo fijn.
Lees meer
Fiets leasen?

Fiets leasen?

Bij Ten Tusscher ben je aan het goede adres om een fiets te leasen. Wij zijn aangesloten bij TSR Lease, Lease A Bike en Bovag. Heb je vragen over het leasen van een fiets? Neem gerust contact met ons op.
Lees meer
Fietsverzekering

Fietsverzekering

Bij ons in de winkel kun je bij aanschaf van je fiets ook direct een fietsverzekering afsluiten. Wij bieden verschillende verzekeringen aan van ENRA en Kingpolis, zowel voor je gewone fiets, als e-bike en voor je racefiets of mtb.
Lees meer
Gratis Shortfit!

Gratis Shortfit!

Bij aanschaf van een fiets ontvang jij altijd een gratis shortfit! Met deze fietsmeting zorg je ervoor dat je comfortabeler en efficiënter gaat fietsen. Samen zorgen we ervoor dat je fietshouding optimaal is!
Lees meer
Uniek servicepakket

Uniek servicepakket

Bij aanschaf van een fiets krijg je het unieke Broekhuis servicepakket! De 1e beurt is volledig gratis! Op volgende servicebeurten betaal jij als gewaardeerde klant slechts €39,95.
Lees meer
Gazelle Eclipse T11 HMB Dames 2024

Specs Gazelle Eclipse T11 HMB Dames 2024

Merk Gazelle
Serie Gazelle Eclipse
Fiets model Dames, Unisex
Product subgroep E-Bike
Rem type Schijfremmen
Frame Aluminium frame met 71.5° zitbuishoek en 70.5° balhoofdhoek. met een sportieve zit en dynamisch rijgedrag.
Merk Gazelle
Frame materiaal Aluminium
Type voorvork Coilvering
Aantal versnellingen 1x11
Groepset Shimano XT
Type aandrijving Ketting
Versnellingen systeem Derailleur
Shifter Shimano Deore XT 11-speed
Netto gewicht 27.2
Schakelmechanisme Mechanisch
Achterderailleur Shimano Deore XT M8130
Cassette 11-50
Ketting KMC E500EPT
Remschijf 180 mm
Buitenband Schwalbe Marathon Efficiency
Velg 27.5" Ryde Zac 25, Dubbelwandig aluminium
Handvatten / stuurlint Ergon GP1-L, ergonomic
Zadel Selle Royal Essenza Plus gel
Rem Shimano BR-MT420, 4 piston hydraulische schrijfrem
Voorvork Suntour MOBIE25,, spiraalveer. 75mm veerweg
Motor positie Middenmotor
Motor model Bosch Performance Line CX Smart
Display Bosch Kiox 300 met LED-remote
Merk accu Bosch
Accu positie Geïntegreerd in frame
Accu capaciteit 750 Wh
Accu upgrade mogelijk Nee
Fiets serie Gazelle Eclipse
Toon alle specificaties
Toon minder specificaties

Heb je vragen over dit product?

Neem gerust contact met ons op!
Bekijk ook onze klantenservice pagina voor antwoorden op de meest gestelde vragen.

Neem contact op